Zápis

Zápis do kurzu

Na kurz sa prihlásite odoslaním objednávky a uhradením poplatku za kurz do termínu uvedeného pri jednotlivých kurzoch.

Objednávku je možné poslať len elektronicky – vytvorením si užívateľského konta na našej stránke. Ak máte konto vytvorené a aktivované, prihláste sa do konta, vyberte si kurz, kliknite “kúpiť” a pokračujte podľa pokynov webshopu. Pri objednávke je potrebné vyplniť fakturačné údaje:

  • meno
  • priezvisko
  • adresa
  • telefónny kontakt (mobil)
  • e-mail

Musíte tiež odklinúť možnosť “I have read and accept the terms & conditions”, t.j. čítal som a súhlasím s podmienkami.

Po odoslaní objednávky vám príde e-mail so zálohovou faktúrou. Po uhradení faktúry Vám pošleme ostrú faktúru, ktorá je potvrdením o pridelení miesta v kurze.

Dôležité upozornenie: Poplatok za kurz je nevratný. Poplatok sa vracia len v prípade neotvorenia kurzu alebo zmeny termínu kurzu na pre Vás nevyhovujúci termín. V prípade nenastúpenia na kurz, odstúpenia z kurzu alebo jeho nedokončenia sa poplatok za kurz nevracia a hodiny nie je možné preniesť do ďalšieho kurzu.

Zapísaní sú tí, ktorí riadne nahlásili všetky potrebné údaje, poslali poplatok za kurz a obdržali potvrdzujúci e-mail. Počet miest je obmedzený. V prípade nedostatku miest rozhoduje dátum prijatia poplatku.  V prípade, že ste poslali poplatok, a na kurze už nie je miesto, vrátime Vám poplatok v plnej výške.

Pri prevode napíšte do správy pre prijímateľa Vaše priezvisko a označenie kurzu, na ktorý sa hlásite (napr. Slezák NOR A1 pon, str).

Otvorenie kurzu potvrdíme zapísaným študentom po skončení zápisu potvrdzujúcim e-mailom s pokynmi pre začiatok kurzu.

Ak by ste mali otázky alebo technický problém, kontaktujte nás, radi pomôžeme.

top
| Web Design creativeplant.sk