MYNOR sa mení na SEVERSKÉ CENTRUM!

Zmenili sme názov, zmenili sme logo, kvalita ostáva! Keď sme začínali, sústredili sme sa na firemných klientov. Teraz však stále väčší počet ľudí navštevuje naše večerné, sobotné a intenzívne kurzy. Tento rok sme dokonca úspešne spustili aj ranné kurzy. Rozhodli sme sa zmeniť pôvodné firemné meno na viac prístupné a zapamätateľné a cítime, že táto zmena sa ujala a bola prijatá.

Našou ambíciou je postupne zaradiť do rozvrhu všetky severské jazyky a stať sa aj centrom severskej kultúry na Slovensku. SEVERSKÉ CENTRUM chce spájať všetkých, ktorí sa zaujímajú o Nórsko, Švédsko, Dánsko, Fínsko a Island a chcú spoznať ich kultúru a jazyk.

Nové logo sme dlho vyberali. Chceli sme sa vyhnúť klišé typu vikingská prilba, sob a los. Oslovila nás myšlienka snehovej vločky ako niečoho typicky severského. Vločka je tvorená ľuďmi a symbolizuje, že všetko čo robíme, robíme pre Vás a umožňujeme Vám nadväzovať nové kontakty. Život logu vdýchla grafička Lenka Rajčanová a výsledok je pre nás, ako hovoria Nóri, “midt i blinken” – zásah do stredu terča, čiže do čierneho.

Náš osobný záväzok zostáva však ten istý: každého naučiť čím viac a neustále zlepšovať naše kurzy. Učenie berieme v prvom rade ako službu a veľmi nás baví. Ďakujeme, že nás podporujete.

01.09.2014
top
| Web Design creativeplant.sk